Türkçe Site Rehberi - URL Dizini - Siteni Ekle » Submit Link

Sitenizi kayıt etmeden önce okuyunuz:

  1. Yetişkinlere yonelik, şifre kırıcı, kumar, telif hakkı olan eser vb. gibi uygunsuz icerik barındıran veya bu tip sitelere linkler iceren sitelerin basvuruları kabul edilmez.
  2. Sitenizi kaydederken başlığın sitenizin orjinal ismi olması, açıklamanın ise sadece anahtar kelimelerden olusmaması, sitenizi tanımlayan 2-3 satırdan olusması gerekir. Uygun olmayan basvurular kabul edilmez.
  3. Verilen kodu anasayfasına eklemeyen sitelerin başvurusu kabul edilmeyecegi gibi, daha sonra kodu kaldıran siteler de sistem tarafından otomatik olarak silinir. Kodu eklemeyecekseniz lutfen formu doldurmayınız.
  4. Önemli: Sitenizi kayıt ederken başlık olarak anahtar kelime değil sitenizin orjinal adını, açıklama kısmına en az 30 kelimeden oluşan tanımlayıcı bir açıklama girmeniz, sitenizin kabulu için önkoşul olduğu gibi, yeterli uzunlukta girilen açıklamalar sitenize özel oluşturulan sayfanın da index'lenmesiyle ekstra bir backlink almanızı sağlamaktadır.
  5. Önemli: Verilen kodu anasayfasına eklemeyen siteler hiçbir şart altında dizine eklenmeyeceği gibi, daha sonra kaldıran siteler de kayıtlı siteleri düzenli dolaşan bot tarafından tespit edilip silinir ve tekrar kayıt olamayacak şekilde yasaklanır, alttaki kodu anasayfanıza eklemeyecek veya sonradan kaldıracaksanız lütfen karşılıklı zaman kaybını önlemek için sitenizi eklemeyiniz.
Kayıt formunu dolduran kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.
Sitenize 24 saat icinde eklemeniz gereken kod:

Kodun tamamını seçtikten sonra Mouse ile Sağ Tıklayarak Kopyala seçiniz ve anasayfanızın kaynak koduna ekleyiniz.

Kayıt seçimi:

Kayıt Formu

*Site Başlığı:
*URL:
Sitenizin içeriği nedir:
Limit:
*İsminiz:
*E-mail adresiniz:
*Kategori:
*Resimdeki kodu giriniz:

Bu kısım otomatik kayıtları önlemek içindir.

Görsel doğrulama kodu